Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    Sziasztok!

    akkora a kinálat, hogy nem is tudom hol kezdjek bele, ezért inkább megkérdezem tőletek, hogy egy megbizható flottakezelőnél keresek magánszemélyes flottát magamnak. Amire igényem van: másodperc alapú számlázás (ez ma már alap...), havi szinten 150-250perc körül beszélek belföldön mindenféle irányba, smsezés nem jellemző, havi 10-20 db, viszont SOK netezés. 2GB a minimum, de ha nem sokkal drágább, akkor ráfizetnék hogy több legyen.
    Budapesti vagyok, itt még már árkon bokron is van 4G szóval a lefedettség minden szolgáltatónál adott, ez nem perdöntő.

    amit most kináltak (Vodafone): 6800/hó (lebeszélhető 1000 perc minden irányba, 19Ft/SMS, 2GB net)

    Másfél évet eltöltöttem velük, megbizhatóak, itt tuti nem lenne semmi átverés

    Ezután rákerestem guglin "olcsó flotta" szavakra, itt vannak jobb ajánlatok:
    kiszámoló flotta: (Telekom)
    6400/hó (160 perc, utána 8,8Ft/perc, 19Ft/SMS, 7GB net) (--> :Y ) (még sok telefonálással is 7000 körül lenne max)
    5700/hó (ugyanaz, csak 2GB net)

    Nem ismerem őket, nem tudom mennyire megbizhatóak..

    Ha valaki pont hasonló szokásokkal rendelkezik, tudna esetleg tanácsot adni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák