Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    Sziasztok!
    Egy másik topicban már írtam, de közben rájöttem, hogy kicsit eltévedtem, úgyhogy inkább áthelyezem ide a kérdéseimet.
    DX7400 Epson multifunkcióshoz szeretnék utángyártott tintapatront (T071x) rendelni.
    Ahogy elnéztem, Laslie az ezPrint-et javasolja (katona.t szerint nagyon fakul némi állás után), Pizzu pedig (legalábbis a térkép alapján) a "print cheaply magyarra fordítva" oldal telephelyén szokta vásárolni a nem-tudom-milyen-gyártmányút (itt azt írják, hogy a legújabb fejlesztésű chippel van ellátva a T071x sorozat). Egyes oldalakon azt olvasom, hogy a multifunkciós gépemhez a v5.0 jó, a v6.0-t nem bírja, másik site szerint meg a v6.0 kell neki. Nem akarom kevergetni a chipeket: egyfélét rakok bele, és szoftvertesen cserélem. Aki még ilyen multifunkcióssal küszködik: milyet patront javasol és honnét érdemes rendelnem? Ha próbálta, melyik gyártóval/melyik chippel nem működik ez a gép? Jó lenne, ha a patron könnyen tölthető lenne (fecskendő, tű nem akadály, de ne kelljen fúrni), a chip pedig resetelhető (külső Chip-Resetterrel) - nem feltétel, csak előny!
    Köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák