Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x64

    aktív tag

    válasz bzoley #4239 üzenetére

    Stílus ügyben olvasgasd vissza a korábbi hsz-eidet. Én megtettem (különösen a TV tuner problémák topik ajánlott).
    Leírtam egy véleményt a KÁRTYÁRÓL, erre Te személyeskedni kezdesz? ("egyesek nem képesek normálisan beállítani, és még fel is vannak háborodva") :U

    Gondolod, hogy a felvételi hangerővel lehet a baj...? Nem lehet, hogy csak a monitort felejtettem el bekapcsolni, vagy talán nem dugtam be a tápkábelt...? :DDD Nem is gondoltam volna, hogy mp3 kodeket kell felrakni a kártya mellé, de kérlek, légyszi oszd meg velem, melyik lehet a megfelelő! :D :D

    Tuner ügyben pedig Te írtad korábban: "A káosz nem egy cég termékére vonatkozik, hanem mindre. (na persze) Ne gondold, hogy más gyártó termékével nem gyűlhet meg a baja a felhasználónak. Ami persze nem feltétlenül jelenti azt, hogy az adott termékkel van a baj. A legtöbb kérdés valamelyik Leadtek tunerrel kapcsolatban hangzik el, de ez azért van, mert legtöbb felhasználónak etől a gyártótól származó eszköze van. (ahhhhaaa...) És a kérdések, vag vélt hibák 90%-a a felhasználó tudatlanságából, hozzá nem értéséből fakad. (mi másból) Elég sok levelet kapok én is, és az arány hasonló. Ezzel nincs is baj, nem kell mindenkinek mindent tudnia, de amikor valaki azt látja csak az egészből, hogy a Leadtekkel mindenkinek gondja van, és ráadásul ezt még híreszteli is, na az már túlzás."

    Ezek szerint a többi ezer tulajnál is jelentkezett probléma, max nem pont ez. Szerinted normális az, hogy 2007-ben egy PCI (vagy PCI-E) eszköz drivereit csak manuálisan lehet felpakolgatni? Biztos vagy benne, hogy tényleg annyival nagyobb a Leadtek használók tábora, amennyivel több a kérdés, probléma a tunereikkel? És komolyan gondolod, hogy mindazok után, amit leírtam, a beállításokkal van a gond? :B

    Részemről ezzel lezártam a témát, már csak egy kérdésem van: jól fizet a Leadtek? :D

    Köszönöm a segítő hsz-okat... daa-raa-nak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák