Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem!
    Megvettem a pvr3000-et, de sehogy sem tudom működésre bírni.
    Egy fél délutánt szórakoztam a slotokkal, mire minden kártya hajlandó volt végre működni és nem foglalták egymás erőforrásait...
    De a telepítésnél elakadtam! :(
    Először természetesen a legújabb driverrel próbálkoztam, felraktam párszor, meg újra stb.
    PVR2 nem ismeri fel a kártyát. Eszközkezelőben is gyakran volt felkiáltójeles a cucc.
    Próbálkoztam manuál isntallal is, de a leadtek oldalán lévő legújabb driver erre alkalmatlan, hiányoznak a csomagból a configurációs fájlok. Így a cd-n lévővel próbálkoztam, ott jelen voltak azok a fájlok, ami kellett a manuális telepítéshez.
    Ezután elvileg midnen fasza volt, xp felismerte, és eszközkezelőben is tiszta volt, semmi hiba. Na ekkor következett a hidegzuhany: PVR2 nem ismerte fel a kártyát, indításnál "hibás képalkotás" vagy hasonló. Beállításoknál semmi nem volt az eszközök listáján. Anyád, mondom. Jólvan, driver frissítés. Találtam egy 6.0.2039.17-es drivert, itt még megvannak a config fájlok is -> manuális frissítés, restart, majd PVR2.
    Az istennek sem ismeri fel! Pedig eszközkezelőben minden tuti!!
    Legújabb PVR2 van fent.
    6.0.2039.19-est meg nem tudom manuál telepíteni, az magát rakja fel, de úgy meg még az xp sem ismeri fel a cuccot... Sőt, nem is, most már el sem indul a telepítő. Olyasmit ír ki a Multimedia Outrider (ez miez??), h ezt az eszközt nem támogatja. Fasza.
    Van vkinek ötlete? Hálás lennék!
    Még próbálkozk pár dologgal, de kétlem, h ebből ma már lenne vmi...

    Köszi!

    szerk: jah xp van fent, sp1-es (nem rakok fel sp2-t, megkeseríti az életem) és természetesen x86-os.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák