Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz antikomcsi #42827 üzenetére

    a sokból meg a kevésből is elég, ha csak egy nem megfelelő.
    köszi, de a sörrel baj lenne, mert nem nagyon szeretem. :)
    ritka az ilyen, hogy arányában ilyen nagy különbség mutatkozik a beépített kis 2.4 GHz és a külső 5 dBi antennás kapcsolat között, ilyenkor valóban a beállítások és az ellenoldalak leginkább az ok, de nem is feszegetem tovább, pláne ha számodra nincs jelentősége.
    én is szívesen megmutatom neked - vagy bárki másnak -, hogy a beépített antennás rt-ac56u 5 GHz ac hálózatát simán használom a lakáson kívül, a folyosón is a mobiltelefonommal (note 4) akár, pedig úgy már három paneles fal (a vastag főfal abból is elég ellenséges a wifi tekintetében) is közrejátszik, úgy a 2.4 GHz sem sokkal jobb ott. jellemzően más routerek is szoktak nálam lenni, így többel is van lehetőség tesztelni, belső és külső antennás kombós, illetve külső osztott antennás típusok is, hogy legyen viszonyítási alap és ne a router legyen okolva, hogy gyengébb egyik vagy másik frekvenciás szórása, de igaz ez az ellenoldalak tekintetében is.
    hiába nem szeretem, van azért sör is a hűtőben.

    simon7012; szia, amennyiben ez számít, ha nekem adnak választási lehetőséget a két típus közül, akkor a hardveresen sokkal erősebb és szoftveresen is jobb rt-ac56u mellett szoktam voksolni, persze úgy, hogy mind a kettővel van tapasztalat - saját és sok idegen környezetben is -, volt itt több c5 is, de az rt-ac56u annyira megfogott, hogy jelenleg olyat is használok itthon.
    elfogultnak és tp-link ellenesnek sem mondhatom magam, volt több tp-link routerem is, azokkal is elégedett voltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák