Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Multibit

    veterán

    válasz mr.gokart #39031 üzenetére

    Tisztázzunk pár dolgot! Kaphatsz itt bármilyen javaslatot, mivel wifi-ről van szó nem mehetsz biztosra. Tehát arra ne számíts, hogy valaki javasol neked egy konkrét router típust és majd biztosan jól muzsikán nálad a 120 Mbps wifi-n! Csak a helyszínen kipróbálva dől el, hogy működik a kívánt módon, vagy sem. A másik: mire szeretnéd használni a 120 Mbps-t? Wifi-n akarsz torrentezni? Nem javasolt! Sajnos a rádiós kapcsolat sohasem olyan stabil, mint a vezetékes. Én kábelt használok, nagyon ritkán AC wifi-t (Asus AC56U és Intel AC7260 adapter a laposban). De rádión ingadozik a sebesség kb. 190 és 300 Mbps között. Mindez úgy, hogy a laptop és a router ugyanazon a helyen van, tehát nem vándorolok a lakásban!
    Szokták javasolni a TP-Link Archer C5 és C7 típusokat, de ezekkel nekem nincs gyakorlati tapasztalatom. Amivel van, az az Asus RT-AC56U. Ezzel elégedett vagyok. Nálam jól muzsikál, nekem nincs vele gondom, az én környezetemben bevált, az én klienseimmel az elvár sebességgel kommunikál. Sajnos azt senki sem fogja garantálni, hogy nálad ugyanígy viselkedik majd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák