Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chello

    tag

    válasz LonGleY #26287 üzenetére

    Tény, hogy működik, ez az amiért még fent van.
    Az sp3-mal való első találkozásomkor nem emlékszek mit, de valamit hasonlóabn szétállított mint anno az sp1 így aztán a mai napig sem használom. (Ez csak az én heppem)

    Nm offolnám szét a témát, de ezt még leírom, ha valakinek van ötlete írjon.
    Aztán, ha még van vélemyény akkor privátban

    - Például miért csinálja azt, hogy ha a tálcára teszek egy címsort akkor gyakran a hozzá tartozó ugrás gombot frissítésre cseréli? (Enterezni lehet)
    - Az aero felületen elérhető-e a kedvencek menü az intéző ablak tetején is valahogyan?
    (Ha jól olvastam classic felületen megvannak, de nem próbáltam ki)
    - Miért van az, hogy a kereső nem talál meg olyasmit ami egy ablakban a szemem előtt látható és tökéletesen beírtam a nevét ? Voltaképpen lehetetlen használni a keresőjét, met kb. max 40%-os a találati esélye. Pff...
    - Ablak béli kereső-be most, hogy példának jó legyen beírtam, hogy intro, mert van ilyenem ott ahol volt az ablak megnyitva, erre sorolom miket dobott ki (csak párat írok ide)
    Contents.htm
    Dvd shrink.htm
    Még rengeteg htm (L)
    Ac run active content
    Stb...Kb. 70 találat abból max 20 tartalmazza azt, hogy intro a nevében gondolom a többi a fájlokban leht.
    Ezt pl. hol állítom át ? Mert így hirtelen rengeteg időmbe kerülne, ha egyáltalán megtalálom.
    - Miért mondja sokszor másolásnál, hogy írásvédettség van ?
    (TCMD meg simán áttolja a cuccot)
    - Hova lett a maximálisan használt memória gépindítás óta kijelzése a feladatkezelőből?
    Megvan e még a mérő valahol?
    - Miért nem lehet azonos szöveget kisbetűről nagybetüre változtatni átnevezásnél?
    - Mi az, hogy a fájlok felül írásához mégegyszer annyi üres hely kell? (mert ez eddig nem így volt)
    - Hogyan lehet megszabadulni az ellenőrzze e az újonnan csatlakoztatott usb meghajtót próbálkozásaitól?
    (Anélkül, hogy megengedném neki)
    - A kereső mezőbe beírok egy rész szöveget, ki is adja aminek benne van a nevében és egy csomó mást is.
    Kijelölök párat, majd törlöm öket, de marad egy csomó amiket nem töröltem. Megváltozik a kép és olyan dolgok lesznek láthatóak amelyek a törölt elemekhez nem is hasonlóak pedig volna még azokból soron következő.
    - otthoni halozatban vagyok van megfelelo ip-m, van pingem, megis kodot ker a halozati meghajto csatlakoztatasakor amit ha megadok nem fogad el
    - A szamologep kiirta, hogy nullaval nem lehet osztani, mert osztast kezdtem, de meggondoltam magamat es CE utan nullat majd egyenlot nyomtam.
    Ezekutan nem reagalt tobbe semmire. Biztosan megsertodot :))
    - Végre elértük, hogy pl. parancsikon átnevezése utáni enterleütést követően nem zárja be a menüt
    - El leht -e tüntetni minden alapvető asztali ikont a menüből is ? (Ok ez csak egy kérdés)
    - Hova lett a miniatűr nézet ?

    Nem akarok többet leírni, de ezek mik már ?? Mindegy privátban aki tud vmit pls.

    [ Szerkesztve ]

    Ponty, szálka nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák