Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Blackraven

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy ideje olvasgatom a topicot, 1-2 héten belül szeretnék notebookot venni. Néha játszanék is rajta, ezért elsősorban vga szerint keresegélek, amd 6770m, vagy geforce 555m amit eddig találtam. Az elsőt a hp pavilion dv6 6001-ben, ami magyar lokalizációval drága, és találni is nehéz. Külföldivel, SB-s i7-tel már 225 bruttóért van, ez szomorú. 555m-et y570-ben láttam eddig, de az i5 és az i3 között szerintem túl nagy különbség van árban, és ehhez a vga-hoz már jobb lenne az i5 szerintem, viszont az már 250 körül van. A keret leginkább 200, max 220. Tudnátok esetleg ajánlani valami hasonló teljesítményű (3dmark06 ~10k ) gépet? y570 még nagyon új, és a nyár közepéig nem hiszem hogy lejjebb menne az ára. Külföldi dv6-ra semilyen gari nincs?

  • Blackraven

    csendes tag

    Sziasztok!

    A sokat tárgyalt asus n55 vs lenovo ideapad y570 kérdést szeretném én is feltenni. Processzorból i5-öst szeretnék, viszont az y570 jóval drágább i5-tel az asusnál. Továbbá szeretnék majd bele egy ssd-t is, azt tudom hogy a lenovóval meg lehet oldani, a kérdésem az, hogy az asusban az optikai meghajtó helyére be lehet-e tenni? A gép programozásra is lesz használva, ehhez úgy gondolom jobb lenne 1600x900-as felbontás, bár élőben még nem találkoztam ilyennel, ha nincs értelme akkor javítsatok ki:) n55sf-sx225D-re néhol 1600x900-at írnak, máshol 1366x768-at. Valamelyik elírás, vagy több féle kijelzővel árulják gépet?

    Tehát a lényeg, hogy ha lehet az asusba ssd-t rakni, akkor az jobb választás-e már csak a feltételezett nagyobb felbontás miatt, vagy ha ssd-t szeretnék akkor minenképp y570?

    (A nagyobb felbontású gépeket a pcbolt.eu és a privnet.biz oldalakon láttam, esetleg van valakinek tapasztalata velük?)

Aktív témák