Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sundesz

    őstag

    válasz spyduck #27526 üzenetére

    Ezek elég vicces videók. Van aki ezeknek a hatásoknak kiteszi ezeket a gépeket? :Y Ha igen, akkor tényleg nem érdemes spórolnia.
    Nálam csak az asztal és ágy közötti utat kell kibírnia, esetleg még a csomagtartóban utazást.

    Egyszer a NatGeo-n olyan műsort láttam, ahol a márkás babakocsit a gyártás előtt agyon tesztelték, 24 órás göröngyös út szimulálás, stb.

    Hörcsög Powa'

  • Kornel

    veterán

    válasz spyduck #27526 üzenetére

    Ez mind szép és jó, de aki otthon, asztali gép helyett akar notit venni, és nem hurcolja, stb., annak megfelel egy gyengébb anyaghasználatú, de azonos áron erősebb hardverrel rendelkező noti is. Van aki ezt nem tudja elfogadni, mert szerinte csak a prémium szegmens a jó, de vannak olyan felhasználási körök is(sőt ez a gyakoribb), amikor nincs is szükség rá. És ha letelik a 3 év garanciája, vesz egy másikat. Erre mondhatod, hogy az elmegy 6 évet is, de az aksiját addigra biztos cserélni kell, ami magában is minimum 20ezres tétel, és 3 év múlva olyan harmatgyenge lesz a hardvere az akkori viszonyokhoz képest, hogy muszályból is újat kellene venni addigra.
    Szóval szerintem 3 év garival megéri a medion, az erős hardver, és a hosszú garancia miatt.
    És az aldi nem fog p*csölni azzal, ha bemész, hogy nem jó a noti, az árát is visszaadják akár.

  • Gazda1

    tag

    válasz spyduck #27526 üzenetére

    Igen, ezek mind szép dolgok, de ilyen gépeket a fórumozók nem nagyon vásárolnak errefelé. Ilyen katonai szabványoknak megfelelő cuccokra, meg über anyaghasználatú keveseknek van errefelé igénye és pénztárcája.

    Igazából a vita körülbelül ott kezdődött, hogy 160e Ft-ért miért nem jó egy Medion, vagy miért kerül többe egy hasonló Lenovo y570 40k-val win nélkül?! Vagy miben jobb egy - általad javasolt - Toshiba L750? Vagy, hogy milyen tervezési hibát vétettek a mérnökök a Medionnál? Mondom ezt úgy, hogy menyasszonyomnak Toshiba C660-asa van és kb ugyanaz a minőség anyaghasználatra, mint az enyém. A wifi driver telepítésével pedig fél napig szívtam, mert van belőle vagy 8 féle ugyanahhoz a típushoz, és a support oldal mind a nyolcat felhozta, hiába írtam be a pontos típust. Az enyémen meg előre fent volt minden, egy átlag júzer meg lehet, hogy egy drivert sem tud önállóan telepíteni.. Ha meg adnak 3 év garanciát és elromlik a gép, nem hiszem, hogy az lesz a válasz, hogy csak vicceltünk és nincs is garancia.

    -... - Ne szórakozz, mert felborítalak a fülkével együtt! - De kártyás a fülke. - Akkor kártyás fülkével együtt borítalak fel!

Aktív témák