Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mikisys

    őstag

    válasz DarkDeer #29207 üzenetére

    Egyetértünk.

    Bármilyen új gépet vesz valaki, az mindenképpen jó vétel, mert van rá garancia és szép, új készülék tulajdonosa lehet.
    Ha megszeretjük és vigyázunk rá, igen sokáig jól fog szolgálni.
    Mivel rohamléptekkel jönnek az újabbnál-is-újabb gépek, nem érdemes mindig legújabbra cserélni, hacsak nem AZ a vágyunk, hogy mindig nekünk legyen a legújabb.

    Soha egyetlen tesztnek nem hiszek, még nem futtattam egyetlen tesztprogit sem a gépemen és nem is fogok.
    Aki abban éli ki a mániáját, hogy állandóan tesztel, az nem is tudja mire jó egy gép.
    Nem a teszteredmény a mérvadó, hanem az, hogy az adott szoftver jól működik a gépen és azt kapom, amire számítottam.

    Én még azt is tapasztaltam itt, hogy "a lustaság fél egészség", vagyis az emberek nem szeretnek olvasni, pláne nem visszaolvasni néhány napot, vagy egy hónapot.
    Nekem, mint írtam van egy Samsung NP300E5Z-A01 "alapgépem".
    Tökéletesen megfelel napi munkára, filmnézésre, kisebb játékok is elfutnak rajta.
    Megbízható, egyszerű és elegáns gép, Nőknek is ajánlott vétel, mert színben bármilyen öltözethez passzol.

    Szóval, nem a márka és a garancia hossza a lényeg, hanem egy igényünknek megfelelő gép, amit szívesen használunk és vigyázunk is közben rá.

    Üdv!

Aktív témák