Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Declare

    őstag

    Tom1939: Köszi a gyors reakciót! Mi a baj az apple féle billentyűvel, miért nem tetszik? Élőben még nem láttam egyik gépet sem és sajnos nem is könnyű megnézegetni őket, 8560w -t sehol nem láttam eddig, a 8560p -t azt messziről igen, majd meglesem.
    Most is Hp gépem van, kb ez a kategória (nx8220) és nagyon meg vagyok vele elégedve, de azt hallottam, a Hp ki akar szállni a Pc/notebook szegmensből. Mivel nem 1-2 évre tervezem a gépet venni ez aggaszt kicsit. Az hogy kicsit nehezebb, nem zavar. Lényeg, hogy cserébe bírja a strapát.

    8560w nél pont quadro 1000 esről van árajánlatom, miért írtad, hogy ne ilyennel vegyem? ( core i7-2630QM 2Ghz, Nvidia q1000M, 8cell akku, 480k. Pici alku szerintem belefér :), ez most a legdrágább konfig amiket néztem, de ez tetszik a legjobban így képekről, youtube ról.) Nem kell brutális grafika, CAD Civil 3D a fő szempont a géppel kapcsolatban, kell a 3D, de a mostani gépem x600 as atija is használható szinten elboldogul vele. Az meg ha nem túl erős a vga, akku üzemidő, melegedés és zaj szempontjából is jó nekem. A játék nem szempont (jó sor fog arra is kerülni, de nem az a cél, hogy fullHD ben fusson a legújabb NFS :) )

    Olyan gép kell, amit itthon tudok megvenni, szóval az alternatíváid nem játszanak, de köszi azért.

    Dell E6520-core i7 2720 QM 2.2Ghz, Nvidia NVS 4200, 6cell akku vs Hp elitebookok (egyrészt amit fennt írtam 8560w illetve egy 8560p) minőség, megbízhatóság, support szempontjából kb azonosak szerinted?

    Nvidia q1000m, Nvidia NVS 4200, intel gma hd 3000, ezek között milyen különbségek vannak erőben ?

    Sorry a soksok kérdésért, de kellene lassan döntenem, jópár napja nézegetm a dolgokat, de csak nem akarnak szűnni a kérdések :B Ilyen összehasonlítgatós oldalakon sem találtam korrekt eredményeket sajna.

    (bárki mástól is nagy köszönöt előre is a segítségért)

    Cyrin: Lenovoknak a felülről kis ledes billentyűvilágításást ismerem és nekem nem jön be. Most is egy T400 ról írok...viszont a 8560w nek ugyan olyan bill.világítása van már mint a delleknek :K (sajna a 8560p nek nem :U )

Aktív témák