Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tom1939

    őstag

    válasz Declare #21327 üzenetére

    A billentyűzettel nincs gond, egyszerűen nekem nem tetszika chiclet stílus (amit az apple/sony terjesztett el). Thinkpad/régebbi elitebook billentyűk tetszenek. Na meg az egyen fekete/szürke üzleti gépek :) Régimódi vagyok.

    A quadro 1000-es gyengébb mint a firepro és jóval drágább. A firepro egy szinten van a quadro 2000-el (bár az már sokkal drágább). Quadrot akkor érdemes venni ha van program ami kihasználja speciális felépítését és drivereit (pl. a CAD ilyen azt hiszem, de ha az x600 viszi akkor a firepro is bőven elég arra amire használod).

    A dell latitude sorozat az m4600 alatt van kategorizálva. Nem nagyon értek hozzá de szerintem a hp-nál ez inkább a probooknak felel meg.

    M4600 hivatalosan nincs itthon, és nincs nagy előnyben versenytársaival szemben ezért lehet hogy kihagynám. Én azért szereztem be m6600-ot mert ez kategória társát péppé veri teljesítményben (legolcsóbb firepro vidókari dupláját tudja a belépő hp 8760w-nek és olcsóbb volt)

    480k egy quadro 1000-es gépért nekem azért fájna :) Annyiért inkább megvárnám amíg újra lesz thinkpad w520. Annyiért kijön az is, quadro 2000-el és a legjobb full hd kijelzővel (ennél már csak az ips jobb). Plusz a hp kiszállása is egy érv.

    Szóval ha nem vagy totál belezúgva a 8560w-be (ha igen akkor azt kell venni/behozatni) akkor a logikus választás szerintem a w520 quadro 2000-sel és full hd kijelzővel.

Aktív témák