Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • doser0717

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kedves hozzáértők :B !
    Kövezzetek meg, de őszintén megvallom, nekem bizony párszor a tököm már ki volt az utóbbi pár napban, hogy néhány nagy tudású nem tud legalább egy oldalnyi (200 hsz) anyagot végigolvasni és mindent 2 óránként le kell írni... De ahogy elnéztem pár reakciót, ezzel nem csak én voltam így... :DDD

    Igyekszem az elmúlt 1-2 napot 1 hsz.-be összerakni, persze csak a főbb 3-4 vonalat, mindenre se kedvem, se energiám és lehet tudásom se... 'Speciális' igények lehetnek és vannak is, de az alább felsorolt lehetőségeket naponta legalább 6-8 ember megkérdezi! :O
    Az írás a folyton változó árak és készletek miatt lehet 2 napig sem lesz aktuális, de addig is nyugtathatom magam, hogy nem én vagyok fogyatékos és legalább megpróbáltam! :D

    Haladjunk mondjuk ár szerint.:

    100.000 Ft - Fujitsu lifebook a530 - 3 év garancia - jó minőség, jó anyaghasználat, jó hűtés, matt kijelző, matt felületek
    Acer 5750 - i3 SB proci - az integrált Intel 3000-es kártyával a régebbi játékok akár még játszhatóak is.

    130.000 Ft - normál felhasználás: Fujitsu a531 - előnyük fentebb.
    HP pavilon g6
    HP probook 4530s - belépő szintű üzleti i3 SB procival

    160.000 Ft - HP probook 4530s - üzleti (minőségi kialakítás), 3 év garacia
    Acer 5755g - jó minőség, i5 SB proci, usb 3.0, GT540 vga - a legolcsóbb már jól játszható gép.

    180.000 Ft - Samsung RF511 - játék, jó minőség, 1600*900-as kijelző, multimédia
    HP probook 4530s - üzleti, matt kijelző
    Acer 5755g - játék, multimédia

    200.000 Ft - Lenovo y570a - játék, multimédia
    Samsung RF511 - játék, multimédia

    Dell inspiron n5110, Asus k53-as sorozat nem ajánlott! Nem megfelelő minőség, rossz billentyűzet, túlmelegedés.

    Az Acer modellekhez minden esetben érdemes ezt megvásárolni: garanciakiterjesztés 1-ről 3 évre, ami tartalmaz egy vezeték nélküli optikai egeret és egy laptoptáskát is. Ez a gép vásárlását követő 1 éven belül meg lehet vásárolni.

    Szerk.: a felsorolás természetesen nem teljes, de irányadó a kedves érdeklődőknek.

    Szép napot! :R

    [ Szerkesztve ]

    i20N, Surriento, GBS 57

Aktív témák