Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch4r0n

    tag

    Sziasztok!

    Van nekem egy Dell 2311H típusú monitorom. A gond az, hogy eddig a dvi bemenetén használtam és windows 7 alatt szét is kellet emiatt húzni a képét catalyst driverben. Mert hiába állítottam be natívnak 1920x1080-at körbe 2-3 cm-es fekete sáv maradt. Amit csak a kép manuális felnagyításával lehetett eltüntetni catalytban.
    Windows8-ban legújabb katalystban már nem kell felhúzni, gondolom magától megcsinálta és egyből tejes képernyős képet látok, de gondolom mindkét esetben minőségromást szenvedek el a nagyítás miatt...

    Miért nem a display porton használom tehát? Mert amint a display portra dugom a kábelt "power saving" módba kapcsol a monitor és fekete képernyő az eredmény. Ha a monitor gombjaival manuálisan a forrást autó-ról a display portra teszem is ez a helyzet...
    Teszteltem több videó kábellel és 3d kártyával is. Hosszas kutatás után rájöttem, hogy bizony ez gyárilag ilyen szar, a Dell meg ba**ik megoldást adni rá...
    Itt a link ahol többeknek is ez a baja vele és nincs rá megoldás... Amúgy teljesen hibátlan a monitor.

    Kérdésem a monitor még garanciás, szerintetek cserélik másikra? Illetve ha igen mire cseréljem be? Ha van rá lehetőségem.
    Dell U2312HM? Úgy nézem ez az új favorit a fórumon és kb egy árban van a 2311H-van mert ezt anno 48-ért vettem.
    Illetve nem tudnátok javasolni esetleg valami jót innen amin hdmi van és a képe hasonló szép a 2311-es típushoz... Ide szól a gari azért innen kéne. Nembaj ha drágább kategória inkább ráfizetek 10-20 ezret erre csak oldódjon meg ez a probléma... Játékra lenne amúgy használva.
    Utálom már a display portot csak a baj van vele és csak plusz kábeleket kell venni hozzá, áh szétrobbanok hülye Dell... Bocsi de elragadtak az indulatok, rengeteget szívtam már emiatt...

    Segítsetek fontos lenne! Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák