Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz Intel fan11 #3803 üzenetére

    Nekem is Audigy 4-em van, és Genius Hometheatre 5.1-es rendszerem. Még gépvásárlás után kipróbáltam, hogy melyik a jobb, általános használatnál (film, zene) nem sok különbség volt, viszont játékban olyan szinten nem volt térhatás az alaplapival, hogy a játékélményt nagyon csúnyán visszavette. Csak ültem, és csodálkoztam. Az Audigy 4-gyel meg nagyon szépen szólt a játék, gyönyörű effektekkel.
    Meg az sem mellékes, hogy sokkal több mindent be lehet Audigy 4-en állítani, pl a bass redir-t.
    Vistás/Win7-es drivert és progikat küldök neked, írj egy privátot, ha kellenek! :)

    malwy: Ha jól tudom, az illesztőprogram a gyári, mert azt néha frissítgeti a Creative. A srác, aki csinálja az Audigy programcsomagot, mindig beleteszi a legújabb Creative drivert, sokszor a beta-kat, mert sokkal frissebbek, és teljesen jól működnek. Csak a Creative-os programokat módosítja kicsit, hogy működjenek Vistán meg Win7-en. Ezekből a programcsomagokból is kiad időnként frissítést, ha valami nem lenne okés. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák