Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    Sziasztok!

    Légyszi ajánljatok nekem olyan egeret ami megfelel a következőknek:
    - Wireless, de akksis és ha használat közben lemerülne akkor sima USB csatlakoztatással tudom vezetékesként tovább használni... nem kell várogatni, hogy töltődjön, meg elemet cserélni se...
    - Játékra is alkalmas (semi-hardcore)
    - Ambidextrous, bal kézzel használnám így a formája is ennek megfelelő kéne hogy legyen + szükségem van rá hogy a bal hüvelykujjamnál legyen legalább 1 gombja
    - Nagy kezem van, és többnyire claw grippel használom
    - Bírja a strapát (lásd. lentebb SteelSeries)
    - Normális szoftvere legyen (lásd. lentebb Lancehead)
    - Olyan szenzora legyen ami (lásd. lentebb Aorus M4)
    - Vagy nem világít, vagy képes megjegyezni a beállított világítást (nem kell hozzá a szoftverének futni)

    A fentiek közül a wireless új követelmény, laptopra váltottam és sokszor jó lenne ha wireless lenne az egér... amúgy voltak már gamer egereim, következő tapasztalatokkal:

    SteelSeries Sensei szériák (pl. 310, RAW):
    - alapvetően tök jó kis egerek és szerettem őket, amíg működtek, de a switchek mindegyikben borzasztó gyorsan tönkrementek és rohadtul elegem lett belőlük...

    Gigabyte Aorus M4:
    - Igazából egy teljesen jó kis rágcsáló az árához képest, tök pozitív csalódás volt, de valami lézeres szenzora van és nagyon válogatós, egy csomó felületen nem hajlandó működni... Egérpadot szereti, asztalt, kanapét, lábamat, stb.-t már nem igazán...

    Razer Lancehead Tournament Edition:
    - alapvetően szintén egy jó egér, leszámítva hogy képtelen megjegyezni a beállított világítását és gay-pride színekben pompázik amíg a szoftvere el nem indul... és az a szoftver... hát hogy valami hogy lehet ennyire szar?!?! a Razer Synapse egy igazi isten verése, soha többet...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák