Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coolmat

    őstag

    válasz Druidan #38846 üzenetére

    Én ezt választottam, de mint kiderült elég lett volna a mini is, mert 1400cpi-n használom a G400-at, és így nem használom a felület nagy részét, de az egérpados topikban ezt tanácsolják ezzel kapcsolatban:

    "A méretet tekintve szerintem a nagy pad mindig jobb, mint a kisebb, akkor is, ha nem használod ki a teljes méretét.
    Azért, mert:
    -----------------
    -megfelelő elhelyezés esetén kicsit kipárnázza az alkart, ezért hosszútávú használat során kényelmesebb
    -ha csak egy 10x10 cm-es részt használsz is rajta, ha 2-3 év alatt esetleg bekopott egy kicsit, akkor fordítasz 90 / 180 °-ot a padon és ott a szűz felület ---> megsokszorozza a termék effektív használati idejét
    -garantáltan nem fog elfogyni az egér alól a lehető legrosszabb pillanatban
    -valamivel drágább, de ha valamikor el akarod adni, kicsivel többért tudod áruba bocsájtani (tehát értéktartóbb)
    Akárhogy is nézem, jobban megéri. Ha az elhelyezést meg tudod oldani, mindenképpen bátorítalak egy nagy verzió (ill. ha adott típusból létezik vastagabb is, akkor a nagyobb és vastagabb) beszerzésére, az árdifferencia a legtöbb esetben mindössze ~1-2 ezer forint."

Új hozzászólás Aktív témák