Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz ROBOTER #99652 üzenetére

    Ja, ebben igazad van, valahogy automatikusan elkönyveltem videokamerának. :B
    Így már tényleg nagyobb baj a hiánya, bár szerintem ez elsősorban kamera, és csak másodsorban fényképező, és ezt így gondolhatta a gyártó is. Legalábbis a kialakítás miatt valahogy nekem ez az érzésem.

    ecaddsell: elírtam természetesen, az 28-70-akart lenni, de kkor is öregebb emlékeim szerint, az Oly eladása, bár már előtte is mehetett a szabadalmak értékesítése, ez igaz. Mindemellett továbbra sem hiszem, hogy Oly eredetűek lennének azok a lencsék, van ehhez elég szellemi tőkéje a Canonnak más nélkül is. Inkább az az érekes, hogy anno az Oly látta szükségét F2-es alapzoomnak, meg most a Canon. Igazából szerintem a Canont inkább az motiválhatta, hogy kell a rendszerének valami különlegesség, ami miatt ezt választják a népek a jóval népszerűbb Sony, vagy kiválóan szigetelt Nikon helyett. Bár ez is csak tipp. :B

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák