Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz arn #19334 üzenetére

    jó, akkor megpróbálom a gyengébb felfogású userek kedvéért tisztázni a dolgot. nem mintha ez olyan érdekes volna.

    1. volt már egy csomó rendszerem
    2. rendszeresen leírom, hogy kb. bármi jó ma már
    3. épp egy kompakt nikont szeretnék
    4. azért elmélkedek csak, és nem vásárolok gépet, mert mindegyiket drágállom
    5. meg mert van gépem: olympus e-1
    6. annál már évek óta jobban fotózok, hogy azt higgyem, hogy bármi a gépen múlik

    persze elhiszem, ha másokat idegesít, hogy fórumozok, vegyek valamit és fogjam be a szám, akkor írjak, ha képet teszek be. mint ahogy azt mindenki más is teszi.

    rossz kaput döngettek, tényleg. ha "hifiznék" a fotóban, akkor állandóan vennék valamit, és azért adnám el, mert ilyen-olyan dologban "kevés" volna. de a helyzet az, hogy én bármelyik vázammal lőttem iso 3200-on, bármivel bármit megcsináltam. nem egészen vágom, miért kezdett el hirtelen mindenki okoskodni. nem érdekel egyik cumó se annyira, hogy pénzt is adjak érte, de azért érdekel annyira, hogy fórumozzak. ennyi.

    ja, és azért nikonbuzulok, mert utálok bármi mást utómunkázni, és azért utáltam némely vázamat, mert utáltam használni. ezzel szemben nem peepelem a pixelt. szóval az egyetlen szempontom, hogy szeressem használni. ja, és nem ér meg nekem több százezer forintot ez a hobbi.

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák