Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz rob01 #100622 üzenetére

    Köszi! :R
    Ezt a 70-250-et hol hallottad? Ez nem csak a te spekulációd/vágyálmod? ;] ;)
    Ezen a fényerőn egy ilyen átfogású darab nem lenne sem kicsi, sem olcsó. Tippre méretben olyan lenne mint az Oly 100-400, az ára pedig a 700k és misi között minimum. :(

    Throme: nem fog semmi lentebb menni. Egyrészt manapság nem az a trend, másrészről pedig a 100-as nem egy kategória a 60-assal, így nem befolyásolja majd az árát szerintem. A 100-asra azt mondanám, hogy az átfogás, a vélelmezett nagyítás ás a PRO mivolta miatt valahol 350-550k közöttre várható (ahol a kissé hasonló Canon RF is van).

    ecaddsell: 500dodo alatti árat mondanak, amiszerint beférhet 200k alá. Az, hogy ez elbolult-e, azt neked kell eldöntened, de szerintem korrektnek hangzik.
    A 12/2 létjogosultságát mondjuk nem is igazán értem, pláne az ára függvényében. Egy fényérték nem a világ (bár éjszaka lehet mégis), a 12-40-et jobb választásnak tarom.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák