Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz t.imi #100403 üzenetére

    "MM-ban 154 volt az utoló darab 75-300, már elfogyott :W"

    Erről pont szerettem volna írni ide, csak kivártam még egy kicsit. Szóval a story az, hogy vettem onnan 169.990 Ft-ért egyet, ami enyhén decentralizált. (jobb szélén, különösen jobb saroknál észrevehető) Mivel én ezt az objektívet figyelem, árukeresőbe beállítottam ezt az értéket, ez alá ment valóban, azonnal megnéztem és ez csak fél perces ár volt, már úgy jött be a MM oldala, hogy elfogyott. Olyannyira, hogy végül eltűntették az oldalukról és napokig nem dobta ki az árukereső sem, hogy egyáltalán az MM-ben kapható ez a termék. Szóval az az ár kamu, nem volt annyiért kapható azon a napon. Jön a csavar, hogy hétvégén vissza vittem a decenteres példányomat, mivel 14 napon belül voltam még, vissza kaptam a termék árát. Ma szerda van, újra elérhető az MM-ben az az objektív, pontosan ugyanannyiért, azaz akciósan.

    Próbálom nem azt hinni, hogy azt adnák el, amit én is vettem és úgy vittem vissza, hogy nem okés, nem úgy, hogy nekem épp nem tetszik mert fekete színű, hanem úgy, hogy konkrétan hibás. Nekem nagyon fura az, hogy napokig nem elérhető ez a termék, nem forgalmazza az MM, majd amikor visszaviszem, utána meg egyből újra forgalmazza és pont akciós, pont ugyanannyiért. Most lakásfelújításkor nincs kedvem megnézni azt, hogy vajon ugyanazt adnák-e el (sorszámot lefotóztam), de nagy téttel fogadnék rá, hogy igen, az akciók során ugyanazok a hibás példányok járnak körbe és körbe, "új" termékként. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák