Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sly Bp.

    addikt

    válasz cserike6 #4158 üzenetére

    Egyértelmű hogy iPhone! Ez nem is lehet kérdés szerintem! 5800 rettentően gagyi! Ahogy te is mondtad nagyon rossz anyagokból van még rosszabbul összerakva ha azt lehet összeszerelésnek hívni amit ezzel csináltak! Nagyon nehéz kezelni az érintő melletti perem miatt! Ceruzával kényelmes de akkor 2 kezes teló lesz tehát sehogy sem jó az egész! iPhone-ba nem tudok belekötni! Nekem is volt mind a kettő de az iPhone-hoz hasonlítani sem lehet a Nokia szégyenét!

  • picur220

    veterán

    válasz cserike6 #4158 üzenetére

    5800-t nem állítják be itt vmi jónak ahogy látod. Szerintem egyértelműen az iPhone a nyerő, na az egy király cucc, már ha jót fogsz ki belőle. De a szar az ritka. Kell hozzá egy külön tok amibe csak belecsúsztatod és úgy a zsebedbe, és akkor nem lesz vele semmi bajod! Omniát, meg arénát meg az egyéb szarokat felejtsd el, ha van pénzed iPhonera.

    asadasad22 , Pleti87: ez nagyon igaz, azért 300 mAh nem egy kis különbség...
    Nekem mellesleg nagyon tetszett az E52, gondolkodtam a cserén (N79-em van), de mostmár elfelejtettem... Az E52 sokkal jobb szerintem, mint az E66, bár anyagában és tudásában az is nagyon jónak számít, a csuszkája meg valami eszméletlen jól sikerült, nem értem, miért nem lehet ezt a minőséget az N-szériában is viszontlátni. Mondjuk az N85 csuszkája tetszett.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák