Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Szellem. #179 üzenetére

    x64-es OS-ek révén nem használom a Safe Run-t, mert nem 100%-os amúgy sem, mint ahogy a safe run for web sem.
    Hát lehet olyan leírásokat találni, miszerint a kergetők (így többek közt a Kaspersky) homokozói ugyanaz, mint a Returnil, de ez sajnos nem igaz. x64 alá 100%-os SB-t nem lehet írni, ezt az egyik fejlesztőtől olvastam régebben. A Returnilben is (annak ellenére, hogy "ő" az egész OS klónját hozza létre) bent van olyan védelem, ami nélkülözhetetlen, mert vannak olyan technikák, amivel még az ilyen fokú "virtualizáció" is megkerülhető(lenne). Ennek függvényében akkor milyen SB-k lehetnek azok, amiket a kergetők akkor hoznak létre/alakítanak ki?
    Szóval Én nem bízom meg a kergetőkben lévő SB-kben (egyikben sem) kártevő tesztelés céljára abszolút nem használom "őket", természetesen netezéshez mindenkinek melegen ajánlom(ha már egyszer van), de kártevőket tesztelni SB-ben, mindenféle óvintézkedés nélkül(rendszermentés legyen kéznél, vagy CTM, returnil vagy egyéb stb) nem ajánlom senkinek. :N

    Nem tudom, hogy reagálnak a kártevőmintákra, régóta "csend és béke honol" ezen a területen Nálam. Igazából nem sok dolga van a Kaspersky-nek (konkrétan semmi), mert nem tesztelek mostanság, illetve nem járok veszélyes helyeken.

    smiley007
    Ésszel netezéshez mindkettő megfelel(mint szinte bármely kergető), de ha néha elkalandozol veszélyesebb helyekre, akkor az Avast jobb választás, szvsz lényegesen jobb, mint az AVG.
    (Viszont egy "normális" tűzfalról se feledkezz el, főleg ha esetleg XPt használsz, akkor úgy mond kötelező nem az OS falát használni)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák