Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hachiko95

    aktív tag

    válasz Reggie0 #260304 üzenetére

    Szerintem régebben minőségibb, felújítható, nem eldobható alkatrészeket gyártottak. Sok esetben fémet használtak a műanyag helyett. Most az extra tudás és technológia miatt sokkal jobbakat tudnának gyártani, csak szerintem a technológia nem arra van használva, hogy jót és tartósat, hanem hogy olcsót, tervezett élettartammal csináljanak. Nyilván a mostani szabályozások jobban megkötik a kezüket, mondjuk ha anyaghasználatról is van szó. Nekem a fényezések sem tetszenek, 20-30 milliós autókon olyan csúnya narancsos fényezések vannak, hogy szégyen. De mondhatni igény sincs már arra, hogy az legyen az irány mint régen, mert ezeket is megveszik. Szóval ahhoz már nem fogunk visszatérni.

    #260307 Qru

    Így van, ma már teljesen mások az elvárások. Az elektronika és a kijelzők nagyon fontosak lettek, azok egyből megfogják a tekintetet. A különböző vezetési módok, személyre szabhatóság, biztonsági elektronikák, amik végig fogják a kezüket. Túl erősek lettek már a normál autók sportos változatai, úgyhogy ezek kellenek is. Mostani friss jogosítványos fiatalok valószínűleg 2000 utáni autóval kezdenek, amiben van ABS, ESP, TC, elektromos gázpedál. Nekik még az emlékezetükben sem lesz meg, hogy milyen egy teljesen analóg autó.

Új hozzászólás Aktív témák