Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz csixy #90762 üzenetére

    Léci áruld már el cigam szakinak, hogy a PM961 a Dell-ben már működik önállóan és ne próbáld a hülye WD Green svájci bicska miatt a fw-ét basztatni! OEM-nek is csinál a gyártó, de többnyire totál szükségtelen használni, ritkán is adnak ki hozzá, ha mégis, az nem homeuser szint/feladat.

    Amúgy egyik kimenetben látszik, hogy a dmesg felismeri, de mivel van ez a fétised, hogy minden NVMe meghajtónak 9 particiót csinálsz, így nem teljesen egyértelmű. Gyanítható, hogy valamilyen szinten nem sda-ként látja a rendszer és a tök ugyanazon megnevezés az USB jelölés mögé rejtve I/O error-t jelez meg APST gondot okoz, lehetne a latency értéket változtatni, de előbbiek miatt én nem tenném.

    nvme-cli felrakása után éppen nézhetsz egy sudo nvme list kimenetet, de szerintem ez a történet már ilyen marad ebben a helyzetben...elég ritka jelenség, de ha egy gépben azonos azonosítókat lát a kernel, előfordulhat. ;)

    udisksctl status kimenet is hasonló eredményre vezetne szerintem, de megnézheted.

    Mondtam, hogy nagyon megkutyultál valamit és úgy néz ki, tényleg így van! :D

    Csak , hogy Ubiegon2 is értse.

    Aham, OK...én vagyok, aki nem értette! Rendben.

    Esetleg a BIOS-ban nézz szét hogy ezt az energiaprofilt tudod-e állítani.

    Cigam szaki tanácsa nem rossz amúgy, addig legalábbis jó lehet, amíg nem akarod önállóan használni a notebookot saját meghajtójával! De ti tudjátok. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák