Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dokyka85

    csendes tag

    válasz sixer66 #18042 üzenetére

    LM 3400! Én azt akartam venni csak elvitték előlem így lett LM640!

    Néztem youtube-on videókat. Szerintem nem rossz a 620s, 640s input lagja. Ez is szempont volt nekem ezért is vettem. Samu 6100 volt még amit nézegettem engem nem győzött meg. Az 640S-em sokkal folyamatosabb képet ad szerintem nem mossa fel az LG-t.

    Most épp HD videókat youtube-ozok Wifin nem szaggat gyorsan tölt egyre jobban tetszik a TV. (Indiannak köszönöm a gyors választ privin ;) )

  • huncutka1029

    addikt

    válasz cd930 #22444 üzenetére

    Re-tech beelőzött, :C
    Bocsi, én nem tudhattam hogy rossz kérdésre kereszel jó választ.

    DE azért az utsó megjegyzésedre:

    Sérülékeny a műanyag keret? Ezzel nem feltétlenül értek egyet, minden tv műanyag kerettel van, ebben az árkategóriában.
    Azt láthatod, hogy a 640 től felfelé a cinema scrren-es tv-k elején üveglap van ezzel "erősítve", védve a kijelzőt.
    ezek viszont erősen tükröződnek, tehát ha olyan szobád van, ahol oldatról, vagy hátulról van fényforrás (ablak, olvasólámpa stb) igen zavaró tud lenni.
    A 620lmatt kijelzős, amik szintén tükröznek kicsit, de sokkal kevésbé zavaró.
    Érdemes ezeket is figyelembe venni.
    A wi-fi-ben csalódni fogsz, nem olyan stabil és gyors mint a kábeles (utp, lan) kapcsolat.
    és árban is van jó kis különbség. átlag 45.000 Ft
    Ha végig gondolod, a wifi stick kb 9000 ft + magic motion 8-9000 ft ha ezt összeadod az átlag 42" LM 620 árával Ami 169-188000 között mozog: még mindig 200K alatt vagy, szemben pl a az LM 660 220K-s átlagárához képest.

    Azért ár- érték arányban nem mindegy!
    lm660 tükröződés
    itt egy másik

    LM 620 videó

    [ Szerkesztve ]

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

  • huncutka1029

    addikt

    válasz cd930 #22457 üzenetére

    szia, nincs mit,

    Az előző HSZ-edre 3 usb port van, nem kettő.
    Az egyik kifejezetten a HUB támogatás miatt. ergo
    1 port wi fi stick
    1 port MM vevő egységnek
    a maradékra pedig egy ilyen hubot javasolnék, ez működik a 2011-es okos tévékkel is, miután a hub támogatás aktiválva van. :K
    oda akár 4 eszközt is lógathatsz.
    Youtube, csak korlátozottan jó, és ahhoz kifejezetten jobb a vezetékes net.
    Ha böngészőből nyitsz youtube videót, ami mondjuk HD, bizony ki fog akadni, mert kevés a memória a puffereléshez.
    ezt inkább csak "B-terv"-nek javaslom.
    A beépített Youtube alkalmazás kicsivel jobb, de az meg elég lassan dolgozik.
    Lm 620 Vs 640 , ha ugyanannyi az ára, természetesen akkor mindig a nagyobb jobb elven én s hajlanék a 640-re.
    ez a herz mizéria, meg csak bullshit, ne merülj bele.
    Semmi vibrálást, remegést nem fogsz látni, lehet akár 24, 50 100 vagy 15897Hz is
    hidd el ez is csak egy marketing fogás, hogy több lóvét akasszanak le rólunk. :W

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

  • rubico

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem is ez a dilemmám,47LM620S vagy 47LA620S
    Kb.15000 ft különbség van köztük viszont a Wifi, a 24p mozi,2 magos ezért gyorsabb net na és persze a háttér megvilágítás ezért egyenletesebb fényelosztás talán az utóbbi felé billenti a mérleget mert ezekkel szemben az LM mellett csak a 3,5 cm-es vastagság szól.
    Valakinek esetleg van LA620-a és tudna véleményt mondani róla?
    Miért írják itt többen amúgy hogy az LM620 az LA 640-nek felel meg,és a 200 Hz különbség az LM javára valójában miben mutatkozik meg ha az LA pont a jobb képminőségével /mélyebb fekete/és a nagyobb fényereje miatt jobb a másiknál?Akkor az LA620 melyik tavalyi modell megfelelője?
    Na és mi lehet az oka annak hogy az idei Tv-k közül csak a 620S-t szerelték háttér megvilágítással a drágábbakat meg nem?Melyiknek jobb még is a képe?Kicsit paradox ez a helyzet nekem:(

  • huncutka1029

    addikt

    válasz Mitics #24565 üzenetére

    Apám,
    fogd meg az asszony kezét, oszt indulás a boltba!
    Nézze meg, és mutasson rá egyre, te meg fizesd ki, másképp a büdös életben nem veszel tévét!
    ;]
    A médiaboxok nagy része nem titkosít, kiírható a felvett tartalom. DE sokba kerülnek, és nagyon sokfélét lehet kapni, abból sem tudnál választani, :Y
    Szóval vegyél egy LA 620S-t, vagy akkor már a 640 S is jó vagy +20K és 660S ?
    Hú, nehéz választék, mert akkor már a kisördögöd elkezd a 4K paneles LM9600 felé kacsintgatni, mert annak aztán szép képe van!
    Ez egy ördögi kör, ha ilyen bizonytalan vagy sosem jutsz a végére, és ha választottál, már ne gondolkozz azon, hogy nincs e ennél jobb ebben az árban, csak élvezd ki, máskülönben a pszichológusod hülyére fogja keresni magát rajtad. :K

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

  • huncutka1029

    addikt

    válasz bandi0000 #24990 üzenetére

    Az elmult évek tapasztalatai alapján, az új modellek, mindig kicsit lejjebb pozicionálnak tudásban, ficsőrökben
    is PL LW 5590 (2011 es "top"kedvenc) 2012-es megfelelője az Lm620,
    Ugyanígy az LM 620 2013-as megfelelője az LA 640s

    azaz, az új modell, azonos szám jelölése, mindig kicsit szegényesebb, mint az előző évi modell, még akkor is ha erősebb vas dolgozik benne.
    SZVSZ ha kapsz még LM 620-at, és nem csábulsz el a smart alkalmazásoktól, illetve nem zavar hogy pl a youtube csak az LG saját alkalmazásán keresztül nézhető, nem böngészőből, akkor inkább azt vedd meg, ha pénztárcád engedi, akkor minél nagyobb méretben.

    azért a +60K-ért már nézhetsz 55"-os Lm 620S-t.

    [ Szerkesztve ]

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

  • huncutka1029

    addikt

    válasz Fail3D! #26461 üzenetére

    Az a szellemkép
    azért van, mert nem megfelelő magasságból nézed, ( sajna a passzív 3D csak vizszintesen ad széles kb 160˙betekintési szöget, függőlegesen csak kb 30˙ )vagy a távolság nem jó a tévéhez képest.
    Gyakori hiba, hogy utólag konvertált anyagokat töltenek fel a "virágboltokba" és nem minden feltöltő van tisztában azzal, hogy ha bizonyos határon túlhuzza a málység konverziót a konvertálásnál, akkor sajnos a két kép nem fog összeállni a megjelenítésnél.
    Erre van azért bizonyos állítási lehetőség a 3D opciókban, pl a bal-jobb szem felcserélés, mert ez is konvertálás függő lehet
    illetve a nézőpont állítás
    És van még a térhatás állítás is.
    ezek együttesen képesek bizonyos határokon belül a konvertálási "túlhúzásokat"

    A legfőbb különbség az Lm és az LA között a, Az utóbbi javára a flash 11 táoogatás, amivel tényleg majdnem teljesértékű a böngésző
    1GB ram, és 2 magos prockó, amivel már majdnem eléri egy butuska okosteló szintjét.
    LA 640 ig direct ledes, csak a magasabb kategóriás idei modellek edge ledesek, így a bevilágítás gyengébb.

    LA 620 ban nincs local dimming, míg a LM 620 ban volt tavaly asszem.
    (helyi sötétítés, a jobb feketéért)

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

  • huncutka1029

    addikt

    válasz tturai17 #26697 üzenetére

    Ha ezt tudnám, akkor ismerném a jövőheti lottó nyerőszámokat is! ;]

    Általában az előző évek trendje szerint azért lehet arra következtetni, hogy a mostani modellek árához képest +10% körüli emelkedés lesz árban.
    És jellemző volt az is, hogy az újabb modellek, általában az előző évi eggyel kisebb számú modell tudásának kategóriájának feleltek meg.
    Pl: LM 620 idei "megfelelője" az LA 640s,vagy a 660 s, míg a 2011 es modellek közül az LW 5590 volt kb egy szinten az LM sorozattal tehát ha ezek árát figyeled, valamennyire leht következtetni a következő évi árakra.
    Hacsak nem lesz valami baromi nagy technikai újítás, vagy ÁFA változás, stb.

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

  • rubico

    csendes tag

    válasz huncutka1029 #26760 üzenetére

    Nekem azért nem ennyire egyértelmű mert pl.az LA-hoz nincs normál távirányító ami zavaró lehet és az üzletben összehasonlítva az LA-s tévék közt volt egy LM is és bizony az LA-knak bizonyos szögből rózsaszínes lett a képe míg az LM-nek nem.
    Na meg mindenki azt mondja itt hogy pl.a tavalyi 620 az idei 640 megfelelője akkor a 660-nál nem így van?

  • huncutka1029

    addikt

    válasz Vincee #27454 üzenetére

    Ezt benéztem, bocsi.
    Az Lm annnyit jelent hogy az tavalyi modell.
    FLash10 támogatással,
    Az LA 640 kb a tavalyi LM 620 megfelelője, csak, flash 11 támogatással, és 2magos procival, meg 1GB rammal.
    Szóval, ha L 620 kontra LA 640 akkor mindenképpen az utóbbit ajánlom, ha van rá keret.

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák