Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz ZavaBalazs #286078 üzenetére

    Persze, elkezdi amúgy is, de fent szoktam véglegesre behúzni a ruhát, felvenni a szemüveget, becsatolni a sisakot, felöltözni, lámpát kapcsolni, meg mindent, amit kell indulás előtt. Azért indítom el mindezek előtt a ride-ot a Karoo-n és az órámon, mert akkor van ideje mindegyiknek mindent megkeresni, szenzorokhoz csatlakozni, és így tovább. Tél volt, szinte mindennapos volt a kesztyű, ha azt felhúzom, utána már nem akarom az érintőképernyőt b*zizni, auto pause után meg elindul már magától. Az órára meg eleve ráhúzom a mezt meg a kesztyűt, azt egész úton nem is látom. De jártam már úgy, hogy jó felhős volt, közel álltam a magas épület mellett, és az óra csak percekkel később talált GPS jelet, szóval inkább így csinálom. Az, hogy a ride elején vagy végén van egy kis szünet, tökmindegy. Én ezt a levezetős megállítást sem szoktam csinálni, mert tök felesleges. Az auto pause asszem 1 km/h-ra van állítva, így nettó időket tudok hasonlítani ugyanazon a körön, úgyhogy látom a formát, esetleg a javulást, igaz, így beleszámolja a gyaloglást is, de mindegy, annyira pontosan úgysem kell az adat.

Új hozzászólás Aktív témák