Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz fulton #277598 üzenetére

    Am nem változott a véleményem szervízekkel kapcsolatban...azt gondolom itt mi, topiklakók akik valahol mind jobban hódolunk ennek a kerékpározásnak/bringánknak mint az átlag (szörintem..) mindig is jobban össze fogjuk rakni a kerékpárt mint azt a szervízek (már akiben megvan a szerelésre a hajlam), ahol nem mondom h mindenütt rossz munkát végeznek, de valahol érthető(?) okból, nem fordítanak annyi időt rá hogy az tényleg patika legyen, szeretem ha patikásak a dolgok pl hogy az a kerék mennyit fordul el álló helyzetből egyáltalán megindul e miután befogtam 10Nm-re... volt hogy csak negyed fordulatot ment, megint lekaptam..volt hogy leheletnyivel lassabban...megint le... mindig ugyanazon poziból vizsgálva, a viszonyítási alap pedig beszorítás nélküli állapot volt, de mostmár szépen megindul vissza fele is, befogva nem is kotyog..szupi.. ráment az idő de megérte nekem). Egyszer kell beállítani jól, utána ha 10Nm húzom mindig ilyen lesz...elvileg. Nem úgy mint a gyorszáras agyamnál...ahol függ hogy épp mennyivel sikerül visszazárni.
    Ez csak az én meglátásom/tapasztalatom eddigiek alapján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák