Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syl5

    őstag

    Sziasztok,

    napi munkába járáshoz keresnék kényelmes, gyors, biztonságos kerékpárt.
    Reggel hegyről jövök le, délután hegynek fel. Olyan kerékpárt szeretnék, amivel azért felfelé is tudok tempót tartani, de nem döglök bele.
    Jelenleg egy 15 kilós montival járok 26*1,75 kerekekkel, felfelé bírom, de szenvedés, mert alig haladok. 21 sebességes, közepes fokozaton van első, hátsó váltó is úgy tudok felfelé menni. Talán könnyebb lenne egy nagyobb (28-29) és vékonyabb kerékkel felfelé, nem? Illetve lefelé sem nagyon tuti, mert elég fos az út, sokszor pattogok (Németvölgyi út), ide meg talán egy teleszkóp? De az meg nehéz, visszafelé plusz súly.

    Szóval még magam sem tudom, hogy melyik kategória lenne nekem legjobb, tudtok segíteni?
    A cél az hogy kényelmes legyen, gyors, biztonságos, és ne pusztuljak bele a hegyre felfelé tekerésbe.
    Nekem van elképzelésem, de nem akarom az ajánlatokat befolyásolni, illetve lehet tévesek a feltevéseim.

    Árban 100-150 között gondolkodtam, de ebben mindennek benne kéne lenni, de tényleg minden felszerelésnek (sisak, lámpák, sárvédő, csengő, prizmák, pumpa, stb,)
    Használttól sem riadok vissza.

    Nagyon köszi,
    s

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Új hozzászólás Aktív témák