Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Because #209309 üzenetére

    YT ilyen gumikkal szallitotta gyarilag, es szerintem is tulzas, ahogy sebgutkopf is irja. A ket garnitura gumi jol jon, mert ha nyaron eljutok bike park -ba, akkor ott aldasos lesz.
    Egyebkent nem igy van, az UNCAGED 6 az 9000EUR lett volna, az en keretem meg 6900EUR volt. Az UNCAGED -rol egyedul az AXS valtas kellett volna, mert a YT altal hasznalt karbon felnik Crankbrothers 100g -os sulycsokkentese felninkent nem er annyit. Igy megallt a bicaj 6200EUR -ban, es ott az elektromos groupset, meg a MT7.
    A Guide fekeket mindenki dobalja le ezekrol, nem is ertem a YT -t, mit akarnak, mert minden teren rosszak. Ahogy a gumikkal tulzasba estek, ugy a fekeket alulmereteztek.

    Ringman: Most vagyok covidos, anyos Karacsonykor idehozta az aldast. 3 napja teszteltem pozitivra. Nincs semmi bajom, elso 2 nap fajtak a labaim, hatam, meg a farcsontom, tegnap meg fajt a fejem, aztan kohogni kezdtem. Ma meg kohogok, de nem csinalok belole ugyet.

    HollyBoni: Ilyenekre en is szivesen elneznek. Eddig nem volt gep alattam hozza, most talan ez is valtozik. :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák