Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #153462 üzenetére

    Hallod, ha te ilyesmit is megérzel minimum félprofi versenyzőnek kellene menned. Nekem volt 27 es nyeregcsövű gépem, a remek kis trek xcaliber, és próbálgattam a 31es bergámmal párhuzamosan, ugyan azon az ösvényen tekerve, annyit vettem észre hogy az berga tapad lefele is, a trek meg elpattog, de felfele mind a kettővel ugyan úgy másztam, még annak ellenére is hogy a trek kb 13kg volt. Persze biztos én vagyok a legrosszabb példa erre, mert stravas bizonyítékom van rá, hogy másodpercre azonos időt másztam, technikás emelkedőn a két fent említett bringával, mind a 2 esetben haverokkal versenyezve (tehát nem lazsálva). Igaz csak 4 perces szegmens :B
    Jövőre próbáld ki magad valami versenyen, annyira tudatosan tolod ezt az egészet, szerintem kicsit alul értékeled a teljesítményedet.

    "A pressfit nekem sem szimpi, mert macerábbnak tűnik cserélni"
    Ha arra gondolsz, hogy a presshit sűrűbben igényli a cserét mint mondjuk egy lánc, ami kopóalkatrésznek van besorolva, akkor jól látod :C

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák