Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #153471 üzenetére

    Eh, szerintem csak annyi, hogy vannak bringások, akik érzékenyebbek a minden vacakra, pl. a súlyra is és képesek belekötni, ha picit kevésbé merev a segge a gépnek, vagy 300 gramm plusz súly van a gumikon, én valszeg ilyen vagyok, te meg az olvasottak alapján egyáltalán nem. Szerintem ennek örülj, ennyivel kevesebb gondod van :D . Ha nem elég merev, vagy nehéz a gép, az nem azért zavar, mert 20 másodpercel lassabb vagyok felfelé, hanem mert egyszerűen nyúlósabb, szenvedősebb érzés hajtani.
    Ennek nem hiszem, hogy köze van a teljesítményemhez, a strava nem hazudik, a legtöbb szegmensen valahol középen helyezkedek el és a pulzusom is kimondottan gyenge (magas). Idén télen tervben van, hogy ismét megnyomom az alapozókat, de van egy olyan érzésem, hogy most sem fogok 2-3 hónapot kibírni aszfalton :DDD . 1-2 hete pl. aszfaltozok és tegnapelőtt amikor egy rövid kör erejéig a szmogból, szürke ködből, hidegből kiszabadultam a hegyre és ott sziporkázó napsütés, hófehér táj fogadott, úgy éreztem magam, mint a menyországban, ráadásul minden métert sokkal nagyobb élvezet volt megtenni :)) .
    Amúgy nem is vonzzanak a versenyek, egyre kevésbé érzem "szükségét" az ész nélküli veretésnek, az alapozó is csak azért kell, mert ha jobb formában vagyok, többet tudok vállalni, jobban élvezem a mászásokat is és 1500m+ szintemelkedés után sem döglök ki.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák