Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pittlaren

    csendes tag

    (#115275) varsam Az egyik bringámon Spyral Botchy Pin a másikon Shimano PD-GR 500 Az igazat megvallva, amennyivel drágább utóbbi, annyival nem jobb. Közel 100 kilómmal taposom, és bírja a gyűrődést, a lábat jól tartja, viszont nedves körülmények közt a Shimano egyértelműen kevésbé csúszik, szerintem azért, mert vhogy középtájt van benne gyárilag egy kis megtörés vagy mi, így a talp jobban fekszik fel rá, de árban azért ennyit nem ér ez a feature.

    (#115300) jjeahh A Shimano PD-GR 500 afféle szérián kívüli Saint, március óta gyilkolom, de semmi ilyesfélét nem tapasztaltam.

    (#115333) 6030D Anno én (is) bátorkodtam tukmálni itt a fórumon, nagyon meg vok vele elégedve. 18650-es az akksija, szerintem cserélhető, esetleg ez javíthat a paraméterein. Nekem - pláne ennyiért - nagyon bejön, tetszik ez a letisztult, kompakt kinézet, oké, nem egy atomvillanás, de amit vetít, azt szépen teríti is. Igaz, mivel szeretem a szimmetriát, kettőt tettem fel, így a fényerőt illetően gondolom fórban vagyok.

    Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

Új hozzászólás Aktív témák