Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz domojko #226233 üzenetére

    Tudom nem írják már alá, viszont ha még nem ugrasz rögtön 14-re, használhatod a 13.7-et tovább és ráérsz megkapni a 14 újdonságokat a 14.2 vagy 14.3 verzió környékén, amire kipofozzák. Első héten ne csodálkozzunk kiderülnek dolgok:

    Merülésre egy plusz ki-be kapcsolás volt? Azt is írják állítólag a Health app húzza.
    Az alapértelmezett email app beállítás állítólag nem marad meg reboot után. (számomra nem ügy)
    Állítólag üzeneteknél lag többeknél [link]
    Kivették a kedvencek és következők widgetet, a hosszú nyomás kedvenceket. (remélem visszateszik amíg nem frissítek, ez számomra a legrosszabb változás az up next widget nálam az első!)
    A bétában a Google Photos még támogatta az új szelektív kép engedélyeket, a publikusban már természetesen összes engedélyt kér. (én nem használom, kerülöm a Google-t ahol lehet)
    App Library (nem érdekel, maradok megszokott ikonrács + spotlight)
    Home screen widget újdonság: talán 1-2 amit kitennék információ közlésre, egyébként nem interaktívak.
    Új Siri felület: legutolsó szempont frissítésre
    Dupla, tripla hátbaverés funkció: jópofa, majd ráér, nem létszükséglet addig
    Követésvédelem funkciókban félig még haladékot adott az Apple.
    A felvásárolt Dark Sky funkciók beépítése időjárásba Mo-on nem érint, US only feature.

    Összefoglalva nem látok okot az azonnali frissítésre, várok pár alverziót még. 12-ről 13-ra váltáskor is vártam a híreket olvasva .4-ig is talán, pedig akkor kifejezetten érdekeltek újdonságok. (sötét téma, kisebb méretű appok, felezték a fotók méretét)

Új hozzászólás Aktív témák