Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz erdoke #54074 üzenetére

    Oké, de most vegyük példának haveromat, megvette az i5 mikor megjelent, 2. nap keresztbe véletlenül megkarcolta keresztbe véletlenül...Jó nem? Ezért kell rá fólia, az meg fóliával gagyibb lesz a kinézet ezt hogy érted? Egy átlátszó fólia mit ront a kinézeten? Csökkenti a kontrasztot? A matt igen, de a fényes nem, vagyis legalább nekem nem tűnt fel ha normálisan fel van rakva...

    Na de tényleg ha valakinek nem kell rá fólia nem kell, viszont nem reklámoznám hogy felesleges, nem egy ember jött már ide "sírva" hogy megkarcolta a kijelzőt, mit lehet vele kezdeni, polírozza fel tb...? Egyedül a kijelző csere segít rajta, az meg ugye nem 3 ezer...

    De tényleg 12x volt már ez téma, és mindig ez lett a vége, szóval ismételten bezártam, de sose tudom szó nélkül hagyni ezt mikor említik minek rá fólia...

    StLui: Én meg nem szarom le, és nem azért mert csöves vagyok, és úgy kuporgattam össze a telefonra azt a száz valahány ezret, hanem mert szeretem a rendet, a tisztaságot, és ha már van egy normális telefonom idegesítene ha megkarcolnám. Ugye tegyük fel egy karc miatt nagy luxus lenne 40 ezret kiadnom egy kijelzőért, így nézhetem inkább a kijelzőn több hónapig/évig. A fóliát meg 2 perc alatt fellökök, nem lesz karcos a kijelző, és számomra semmi hátránya sincs. Az emlegetett felhasználói élményen sem ront semmit, viszont szerintem egy karc már igen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák