Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz dangerzone #4625 üzenetére

    Hát az jó móka lehetett így hajnalban! :))

    Egyébként én még lefüstölni vagy szagosítani nem láttam soha Radeon karit! (pedig volt már olyan 100.db om belőle)

    Viszont pont most van Gariba egy ugyan olyan HD4890 OC Vapor-X karim ami neked is van és sajnos ez már a 2.ik 4890.esem ami gariba van! Az első még 1.éve mikor kijött a 4890.széria rögtön lecsaptam egy Sapphire 4890 Toxic ra az 6.napon megadta magát! irány gariba várhattam 1.hónapot mire kibökték hogy nem kapható bizonytalan ideig a Toxic (mert hiánycikk volt) akkor választottam ezt a Vapor-X et helyette ez most 10.hónapig bírta (pedig nálam ugye nemigen ment sokat mert van hogy hetekig (de volt már példa hogy 1.hónapig) bese kapcsoltam a Gamer gépemet, 3.hónapja eladtam most múlt7.en szólt haver hogy beszart nála a kari! :O De most elég korrekt volt az iPon most a héten hétfő délután vittem be gariztatni és csütörtök délután már hívtak is hogy mit választok? vagy kiküldik a gyártóhoz cserére (mivel már nálunk nem kapni 4890. Vapor-X et de ahogy nézem nem csak azt hanem semilyen 4890.et se) ami 2-3.hónap lesz! vagy pedig tudnak adni cserébe 1:1.ben egy
    SAPPHIRE HD5770 1GB DDR5 VAPOR-X karit!

    No ennyit a 4890.es történetemről volt már (ahogy fent említettem) kb 100.db Ati karim de eddig nem ment gajra belőle (a fenti 2.db 4890.et leszámolva) még csak 1.db azis még a jó öreg AGP-s csúcskártya 9800XT az meg már jó rég 6.éve volt! :)

    de örülök hogy nálad csak a venti szagosított és nincs gond a gépezettel! :K

Új hozzászólás Aktív témák