Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz sutszi #28044 üzenetére

    a feles slotba nem megy bele a corestore, csak fullosba. ha teljes nincs üres, akkor olyat lehet spílerkedni, hogy veszel egy feles wlant (pl. atheros), és akkor felszabadul egy fullos siot. mellékhatás pl wifi led nem világít, vagy ha az első slotba rakod a corestore-t,akkor folyamatosan világít. még mindig jobb, mint a villogás (persze az egyébként is állítható) a feles slotba rakott wlan-nál nekem az xyz lábat le kellett celluxozni hogy menjen. ha jól emlékszem a corestore-on nem kellett semmi, de lehet ott is volt egy celluxozás.

    720p-s kijelzőn felesleges 1080p-t nyomni. ha burzsulyságból 1080p-s videótár van otthon (pl fullos tévé miatt), akkor inteles t61-re win alatt coreavc (13$, azaz egy dupla whopper meg burrito áráért ugyanmár, lassan mozijegyre nem elég), linux alatt meg vagy a nekem körülményes vlc, vagy az intelligensebb (mp classic-ra hajazó) smplayer, aminek van coreavc-t használni tudó verziója.

    @Plus44: x200s-en win alatt működik az 1080p gyorsítás, linux alatt meg elvileg egy friss kernel meg pár csomag lefordítása.

    @buvartacsko: ez a compiz elgondolkodtatott, és ennek kapcsán megkövetlek és elnézést kérek. én azt láttam a videóban, hogy az ablak áttetsző, és ezt a "nem-none" beállításnak tudtam be. viszont most tútram egy kört és rájöttem hogy a compiz-t alapból felrakja installkor, csak én abban a minutában leszedem. a compiz csinálja az áttetszőséget. keresgéltem, és vannak bejegyzések compiz és 4500mhd lassulásokról, szóval lehet hogy nálad pont ez van. ha még aktuális, akkor apt-get remove compiz és akkor elvileg megszűnik az anomália.

Új hozzászólás Aktív témák