Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Ringman #25494 üzenetére

    Nekem X-Fi Audio PCI-E volt, egészen addig jól működött, amíg rá nem tettem a Creative saját driver-eit. Onnantól kezdve kékhalálozott a T60, hardverhibára hivatkozva. Ugyanez a hangkártya tökéletesen működött asztali gépben. Úgyhogy akkor köszi, Creative, tőled többet nem veszünk semmit. Ugyanitt X-Fi Audio PCI-E hangkártya eladó. ;]

    Igazából teljesen véletlenül jutottam el erre az oldalra, egy fórumtárs privátban mutatott nekem egy bemutató videót X61 tabletről és megnéztem, hogy a feltöltőnek vannak-e más Thinkpad-ekkel kapcsolatos videói.

    Elgondolkodtat a dolog, mert noha Crysis-szal és egyéb FPS-ekkel nem igazán játszom (ha jól emlékszem, akkor a Left 4 Dead/F.E.A.R./Gears Of War hármas a legfrissebb FPS-ek, amik nekem megvannak), de lehet, hogy Witcher/Mass Effect/Dragon Age (esetleg Diablo 3) miatt kísérleteznék egy videokártyával a dokkolóban, mert azért ki szeretném használni a PCI-E slot-ot (még ha x1 sebességgel is képes csak benne futni egy VGA). Hosszú távon úgyis XBox 360 lesz, ha a gazdasági helyzet szeszélyei engedik.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák