Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv mindenki!

    Keresek egy eszközt, tudom, hogy létezik ilyen, de nem tudom a nevét, légyszi segítsetek.

    A cél az lenne, hogy adott egy 12V-os adapter, + és - kivezetéssel, viszont mindkettőt meg kellene osztanom 4-4 különálló vezetékre. Nem akarok kókányolni, szóval egymáshoz csavargatni az ereket, ezért mindegyik vezetékre teszek érvéghüvelyt, és közösíteni szeretném ezzel az "ismeretlen nevű" eszközzel, magyarán ebből akarom elágaztatni - bemegy a "+", és kijön 4 db "+". Amikor láttam ilyet, az úgy nézett ki, mint egy fél gyufás doboz, bele lehetett tolni a vezetéket, és rögzíteni lehetett benne.
    Nem a sorkapocsra gondolok, bár azzal is meg lehetne oldani (mindegyiket áthurkolnám), de az sem túl szép megoldás...
    Ha jól rémlik, azoknál a csillároknál is szokták használni ezt a közösítőt, ahol több, külön kapcsolható lámpa van, és a nullát egy ilyen kis dobozzal osztják meg, a fázist meg ugye kapcsolja a fali kapcsoló.

    Gondolom ti tudjátok, mi ez az eszköz...

    Köszi a segítséget előre is! :R

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák