Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diego2002

    tag

    Üdv!

    Egy HDD-vel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

    A lemez egy media szerverben működött, de a szerverrel történ valami (talán egy áramkimaradást nem viselt túl jól). Ez a lemez csak adattárolásra volt használva benne, egy másik lemezen volt a rendszer.

    A gond az, hogy a lemezen a partíciós táblával történhetett valami (sajnos arra már nem emlékszem, hogy MBR v. GPT volt a lemezen). Az egyetlen partíció viszont teljesen rendben van, ezeket a screenshot-okat készítettem DiskGenius-sal.

    HDD
    HDD volume

    A DiskGenius a volume alatt egyébként látja/olvassa a fájlrendszert, de egyelőre csak a free verziót próbáltam, az pedig nem engedi a nagy fájlok másolását.

    Mindazonáltal ez lenne a cél, hogy le tudjam menteni az adatokat, mert ezt a lemezt szeretném berakni egy NAS-ba, de ahhoz ennek üresnek kellene, hogy legyen.

    Erre szeretnék tanácsok kérni, hogy tudnám lementeni a fájlokat. Ha a partíciós táblát rendbe lehetne hozni valamivel, nyilván az lenne a legtökéletesebb, mert akkor external drive-ként hozzá tudom csatlakoztatni a NAS-hoz és simán átmásolom.

    [ Szerkesztve ]

    ..::Diego::..

Új hozzászólás Aktív témák