Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vebber

    tag

    válasz King Unique #47024 üzenetére

    Szia!

    Igen, jelenleg a K, a TV által regisztrált. Az F volt eredetileg, de onnantól, hogy azt zsugorítottam, többet nem volt hajlandó rá felvételt készíteni. Egyébként magának dönti el, melyikre regisztrál, nem választható, hova akarok rögzíteni. Hogy mi szerint választ az rejtély.
    Eredetileg mind 3 NTFS volt, abból csinált FAT32-t.

    A felvett műsorok látszanak Win alatt is, és egy .reg fájl is, bár ettől függetlenül, valószínűsítem, van rajta olyan tartalom, ami Win alatt nem látszik.

    Igen utólag módosítottam mindkét nekifutásra a partíciókat, hogy a méret valós legyen.

    Ettől a hibától eltekintve minden működik a lemezen ahogy kell. Egészen addig, amíg nem piszkálom, megfér a 3 partíció, csupán a valós méret a problémás a regisztráltan.

    Linuxot nem tudom, még soha nem próbáltam. Pendrive-ról is leet indítani?

    Még az jutott eszembe, hogy a lemezről törlöm az összes partíciót, és csak egyet hozok rajta létre, azt amire a TV regisztrálni tud, és ezt követően élesíteném a másik 2-őt.

    A méretet vajon honnan veszi? A lemez fw-ből olvassi ki a teljes kapacitást? Ha igen akkor fenti ötletem sem fog működni.

Új hozzászólás Aktív témák