Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qwertly

    addikt

    Sziasztok,a win7 topikban már feltettem a kérdésem de lehet,hogy itt kelet volna kezdenem mert ott sajnos nem tudtak segíteni.A gépemben 2db 500GB samsung winyó van az egyiken van a windows +2db partíció.Hásik winyóra ment a osx és chameleon loader,nem vált be a leopard így helyére került az ubuntu.Az ubuntu grub már fel sem ajánlotta,hogy a windows partíciót beteszi az indítási menüben és később sem lehetett.Hiába akartam a rendszert arról a winyóról indítani amelyiken a win7 van mert ez a hiba üzenetet kaptam:hiányzó bootmgr indítsam újra a gépet.Ezek után próbáltam az acronisal vissza ghostolni az elmetet windows de itt is hiba üzenetet kaptam,hogy nem tudd bebootlni a rendszer partícióra.Késöbb megformáztam a win telepitö dvd ö is ezt a hiba üzenettett adta:A telepítő nem tudott új rendszerpartíciót létre hozni vagy egy meglevőt keresni sajnos a másik winyó már szektor hibás rá nem merek menteni itt meglehet valahogy javitani a winyór anélkül,hogy az egészet újra formáznám?A másik winyón levő ubunturól tudom olvasni az első winyót.
    Természetesen elzongoráztam a klasszikus javitási módokat: Bootrec /fixmbr,Bootrec /fixboot ahol kiírta,hogy ismeretlen formátum vagy a lemez sérült,és az indítás javítása telepítő lemezről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák