Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    válasz punish3r #765 üzenetére

    Én sem keresek, hülye diák vagyok :) Csak befürödtem a Genius 5000-ressel, és nagy vásárlásra adtam a fejem.
    Őszintén, nekem a linken látható kábel is tökéletesen megfelelne, csak melóztam akkoriban, és nem tudtam volna elmenni boltozni, ElektroWorld meg itt van 10 percre, ezért vettem ott kábelt.
    Nincsen mélyládám, mert nincs rá szükség :B Egyébként tényleg brutál mélyet adnak a kis Genius Home Theater-emhez képest. Gondolkodtam már mélyládában, ha összejön a pénz rá, akkor:
    Heco Vitas Sub 20A [link]
    Heco Vitas Sub 25A [Ugyanaz, csak nagyobb és erősebb]
    Csak hát nem két fillér, és nemmellesleg újonnan már elég kevés helyen található meg.

    Nem, szerintem nem annyira fontos, de elvben megvan az iránya, és várható hangminőségjavulás (amit lehet nem hallassz, de kimutatható :P ) Meg talán egészségesebb a kábelnek. Nem hiszem, hogy ezzel bármit is elcseszhetnél :)

    És most egy közérdekű közlemény:
    -Zenét hallgattam, és a jobb oldali hangfal elhallgatott, pár másodpercre kattant egyet, és újra szólt. :F Nem értem. Remélem nem akarja megadni magát az erősítő. Bár, addig tegye, míg garis. Már csak két év 11 hónap és 1 hétig :DDD

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

  • Cifu

    nagyúr

    válasz punish3r #765 üzenetére

    Hát azért nem is valami hú, de komoly. :)
    A mélyláda egy Yamaha YST-FSW-100-as. Ez mondjuk a rendszerem gyenge pontja, mert sajnos a durvább robbanásoknál fél hangerő felett durván berezonál, ha viszont lejjebb veszem, akkor meg a halkabb dolgoknál egyáltalán nem hallani. Azt már kitapasztaltam, hogy ha valami stabil alapra lenne rárögzítve, akkor semmi gondja, szól szépen. Már csak azt kell megmachinálni, hogy valami esztétikus és jóóóóóó nehéz alapot alplikáljak rá. :)

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák