Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyi0629

    csendes tag

    válasz Termi16 #1406 üzenetére

    Köszönöm!

    Akkor lehet, hogy marad egy nagy körút, vagy esetleg körbe telefonálgatás előtte, hátha célra vezet, annak idején a northridge szett keresgélése közben is volt értelme, bár végül nem találtam akkor, amit ma már nem bánok. Sajnos, ahogy látom, az általad írt eredeti árak is jócskán felmentek, ES90 párt pl. 185 alatt még nem láttam, neten legalábbis. Egyelőre még csak a környékbeli bevásárló központokat jártam be, de persze itt 0 kínálat, nem csak ebből a szettből, másból is. Viszont ha megnézem a netdepo árait, lehet, hogy a járkálás és benzin költség helyett majdnem ugyanannyira jövök ki ott is.

    Abban biztos voltam, hogy Bécinek igaza van, cska arra voltam kíváncsi, hogy átkábelezés nélkül is élvezhető-e, vagy úgy nagyon nem. Igazából egy elektromérnök - műszerész műszerész kollégám van, aki elektronikákban, forrasztásban és precizitásban nyerő, de valahogy félek attól, hogy megbontsunk egy ilyen dobozt, bár aki találkozott már ilyen történettel, szívesen veszem ha megnyugtat, hogy össze lehet szerelni probléma mentesen (gondolok itt az illeszkedésekre, kitöltésra, ha van).

Új hozzászólás Aktív témák