Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    Látom lavinát indítottam a kérdéseimmel.

    Értem én, hogy egy normális szett 300-500 ezertől indul, de reméltem, hogy van valami köztes megoldás a minőség javítására olcsóbb keretek között. Engem a szolgáltatások nem nagyon érdekelnek az erősítőknél, egy valami érdekel, hogy bekapcsolom és szól. Nincs kedvem mindig állítgatni, meg 6 féle eszközt rácsatlakoztatni.

    Értem az érveléseket a drágább szettek mellett, de engem azok a drága szettek nem nagyon érdekelnek.

    Anno amikor kávézni kezdtem "pofánröhögtek", hogy 20 ezerért akarok kávéfőzőt, azóta meg egy autó árát beleöltem a témába. Ezt szeretném most elkerülni a drágább minőségi szettek felé nézelődés kihagyásával, mert nagyon megszaladna a ló.

    Elvileg megkaptam a választ, hogy ha a jelenlegi cuccomnál klasszisokkal jobb hangzást szeretnék, akkor nyúljak a zsebembe, máskülönben nem nagy előrelépés a 140-es szett, mert azok csak szolgáltatások miatt kerülnek többe, nem a sokkal jobb hangzás miatt. Részemről a házimozi téma a kukában landolt, mert nem szeretnék rá sokat költeni.

    Köszönöm a segítséget, remélem majd még visszajövök ebbe a topicba, amikor hajlandó leszek költeni is.
    Addig is marad a genius.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák