Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz dgyuri0123 #91529 üzenetére

    "Ezt a kérdést nem neked szánom, hanem azoknak, akik szerint minden változtatás csak pozitív eredményt hozhat. Én úgy tapasztalom, hogy pont az ellenkezője kezd igazzá válni. Persze nem minden esetben, de a gyártók folyamatos olcsósítási törekvései végül is oda vezetnek, hogy inkább lefelé hajlik a "sinus" görbe, nem pedig felfelé."

    Ez a hozzászólásod okafogyottá teszi azt az elég hosszú posztot, amit ez ügyben most írtam! Pontosan erről van szó, erre akartam én is kilyukadni, már eltávolodva a konkrét szubok témájától :

    "mi alapján gondoljuk, hogy azért mert új a széria, akkor automatikusan jobb is, akár csak "leheletnyivel" is. A hifi és házimozi piac pont nem ebbe az irányba halad, hogy az újabb az feltétlenül jobb lenne, sőt!"

    Én GS20-at vettem, de közelharcot vívok, hogy kipróbáljak egy GR20-at is, a GS előző szériáját, mert simán benne van a pakliban, hogy az jobb. Nem tudom, nincs konkrét infóm róla, de a trendeket figyelembe véve simán lehetséges.

    (#91534) dgyuri0123

    Ez is +1. És ez nem csak hifi és házimozi termékekre igaz, hanem bármilyen területen!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák