Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    no, próbáljuk meg új alapra helyezni a dolgokat :) Szeretnék tippeket kérni egy relatíve költséghatékony, ám nem olcsójános szett összerakására. Márkafüggetlenül, előítéletmentesen, csak és kizárólag az alábbi igényeknek megfelelően:

    - fullHD MKV BD-ripek megtekintése a tvn: átlag napi 1 film, illetve hetente 4-5 sorozatrész van ilyen formátumban megtekintve, külső vinyó rákötve a tvre
    - igény szerint noti összekötése a tvvel, és játék arról
    - koncertdvdk megtekintése - főleg és szinte kizárólag rock, country, vagyis inkább melegebb hangtónust igénylő stílus, plusz néhány metál koncert - északi, nightwish jellegű, illetve klasszikus, harapósabb hangzású
    - a jelenlegi hely 9-10 nm amire tervezném, később ez egy nagyobb nappaliba költözne - hosszútávra tervezek, nem csereberélek, nem igazán költök rá pluszba, egy időtálló szettet keresek, max ha már nagyon a termék életciklusa végét járja, egyben cserélném
    - új, nem használt cuccok kellenének, sajnos garanciabuzi vagyok

    - ami kell: erősítő + első körben minimum 5.0, de akár 5.1 ha olyan a keret, nem vagyok basszus megszállott, bizonyos ideig kibírnám anélkül is - erre az egy komponensre szánnék később.

    Összegkeretet nem írok, de próbáljuk mondjuk a 150-250 közötti értelmes sávban tartani. Sajnos hülye vagyok az ilyenekhez, a javaslatokban konkrét típusokat kérnék megjelölni, mondjuk még élő, működő linkkel / beszerzési forrással.

    köszi

Új hozzászólás Aktív témák