Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HalasKYO

    aktív tag

    Üdv!

    Nemrégiben vettem egy Onkyo TX-SR605 ös házimozi erősítőt a meglévő Kenwood KRF-V4550D helyére.
    Van rajta 2 db HDMI (bemenet) és tud minden földi jót (HD tartalmak dekódolása stb)
    A gondom az, hogy se a laptopomról, se a nagygépemről (asztaliPC) nem tudok HDMI-n kicsikarni belőle hangot.
    Optikain és Koaxiális on megy, de HDMI-n nem.
    Próbáltuk egy PS3 al, azzal ment. (PCM szetereó jel)
    De PC-ről nem.
    A laptop egy HP Elitebook 8460p display portal, amibe egy Delock Displayport-HDMI átalakítót dugtam onnan megy az 1,5 méteres HDMI az erősítőbe. Kép van a kimeneten (projektorra továbbítja is szépen) de hang nincs, se film, se windows teszthang se semmi. Az erősítőn a "No Signal" felirat.
    Az asztali gépben egy GTX470es van a miniHDMI portjába dugtam egy miniHDMI-HDMI adaptert, és onnan megy a HDMI kábel az erősítőbe, de ezen sincs hang.
    A windowsban beállítottam, hogy az alapértelmezett kimenet a HDMI látja is mind2 gép, hogy TX-SR605, a támogatott formátumok néha jól, néha rosszul jelennek meg.

    Az erősítőn , van egy olyan parancs, hogy HDMI audio OUT (azaz hogy továbbítsa a kimenetre, vagy feldolgozza e a jelet) ez OFF állásban van, de próbáltam ON on is és nem jött ki hang (a projektorból se)

    Hangfalak 5.1 Dolby AC3 és DTS anyaggal gond nélkül megy optikai és koaxiális on.

    Ha valakinek van hasonló erősítője, vagy esetleg van ötlete, hogy mit nem veszek érte, azt kérem ossza meg velem.
    Előre is köszönöm!

    Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

Új hozzászólás Aktív témák