Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Dorian #4663 üzenetére

    Jó,de a digitális és az analóg jel között azért van difi :)
    Sztem tök másképp viselkedik ugyanaz a drót, ha analóg v digit jelet kell vinnie.

    Nah, pár percre tudtam csak variálni kábelekkel(1 óra), ennyi idő alatt nem is tudom,h van-e értelme leírni a tapasztalatot, mert 1-2 nap alatt fordulhat is.

    Egyelőre úgy látom kisebb a difi a furu és a Valhalla között a különbség, de mindenképp van. Egy nagyon pici magasba húzás tényleg van a furuban. Picit nagyobb különbséget az énekekben találtam, a valhalla valahogy kellemesebb. Ákos biztosan nagyobb felbontásúnak mondaná, én meg hangosabban hallgathatónak. De mondom,pici a difi, és csak előzetes infó :)
    Mindenesetre a teszt akkor is ökörség, mert ott úgy irták le,h jelentősen húz, plusz a gotham bármire is használható. Sztem hasonló sorsra jut,mint az inakustik hangfalkábelem: elrettentő példa.

    Ellenben jó ötlet volt az előfok építése, de még lesz vele munka. A litze azért kihallik, hogy gyengébb, mint az Ákos féle AgPt3 belső kábelezés :) Naigen, egyikből az IC 8500Ft egy pár,másik meg 120e..

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák