Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz Sefter #33139 üzenetére

    Mi is inkább sztereóztunk, hiába volt itthon processzor és 6 csatornás végfok páros. Nem éreztem túlzásnak, a listaáron 1,5x drágább erősítőt a Dalikhoz. Sztereóra valószínűleg még nagyobb mozis vasakat is elbírna.

    Semmi extra nincs a Concept szériában. Jó az ár/érték aránya, meg nem olyan tolakodó, érces, bántó a karaktere, mint a hasonló árú dobozoknak. Pl.: JBL ES-széria. De kamarazenére, komolyzenére, jazzre nem igazán volt jó. A rockot se kedvelte. Mikor kötöttül rá a komolyabb vasakat, akkor megjött egy két eszköznél a plusz fél-egy sor a kórusban, néhol már mosolyt is csalt az ember arcára, meg kérdő egymásra nézéseket és "azta, ez tud ilyet is" mondatokat is kicsikart belőlünk, de mondjuk egy 607-es Jamo, simán lemosta ugyanazzal az elektronikával. A (használt) árán szerintem messze túlmutat, én szívesen ajánlom kezdő szettnek, csak meg kell találni a mellé valót, meg rendbe kell rakni a kábelezést. Sajnos itt már nem működik, hogy beszaladok a KáCsába, aztán hozok valamit 8-900 Ft/m áron.

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák